Przedsezonowe zmiany

Przedsezonowe zmiany

Nowy sezon rusza za miesiąc z hakiem, 20 października. Cały czas staramy się zmieniać i udoskonalać La Bazę. Poniżej zestaw nowości tego sezonu:

 1. Elastyczne pobyty, czyli weekend na wspinie w Hiszpie
  Jeśli chcesz przyjechać do nas na weekend, zapraszamy! Nie musisz brać min. 5 dni pobytu jak dotychczas. Nie gwarantujemy Ci transferu z lotniska (możesz wypożyczyć swój samochód na lotnisku). Teraz można wpadać na Costa Blanca na przedłużony lub nie przedłużony weekend. Sprawdźcie ryanair.com, bo mają sporo fajnych kilkudniowych opcji.  
 1. Cena transferu
  Jeśli chcecie aby Was odebrać z lotniska, oczywiście możemy podjechać. Im większa grupą przylatujecie, tym taniej. W przeciwieństwie do poprzednich lat, cena transferu zależy od wielkości grupy, która zrobiła rezerwację. Na cenę nie wpływają inni goście przylatujący tym samym samolotem. Super opcja dla grup min 4-osobowych, bo oprócz zniżki na pobyt macie sporo tańszy transfer. Pamiętajcie, że alternatywą dla naszego transferu jest wypożyczenie samochodu na lotnisku np. przez wyszukiwarkę Rentalcars.
 1. Kij do wpinek
  Jest na stanie La Bazy do Waszej dyspozycji. W ostatnich 2 latach byliśmy bardzo szczodrym dawcą betastick’ów w okolicy. Nie jest to tania zabawka, więc wprowadzamy opłatę 10 EUR za wypożyczenie go na tydzień (plus kaucja 50 EUR). Pozostały szpej macie oczywiście w cenie.
 1. Wracamy ze skał do bazy około 19 lub 19:30 jeśli akurat robimy zakupy
  Jeśli chcecie wspinać się dłużej bierzcie samochód. 
 1. Kaski, plastiki i chełmy
  Ze względów bezpieczeństwa wprowadzamy asekurację na sektorach Ambolo (pomarańczowa przewieszka) i Bovedin (całość). Jak to się mówi: “Za dużo widzieliśmy, za dużo przyjęliśmy… na kask i nie tylko”. Jeśli ktoś mimo to woli wspinać się bez kasku, prosimy jechać indywidualnie w te sektory 😉 Mamy 13 kasków na stanie. Nie zabraknie 😉 Wspinanie “w plastiku” wedle uznania.

© 2024 LaBaza