Team

Przyjeżdżając do La Bazy lub wyjeżdżając z Lotną Bazą spotkasz któregoś z nas.


Paula i Bartek 

Uwielbiają spędzać czas w skałach. Bartek chciałby łoić wszystko co się da, Paula raczej podchodzi do wspinu rekreacyjnie i nie pogardzi opalaniem pod skałą. Oboje kochają koty, nie tylko te swoje 🙂 Uwielbiają też psiaki. Razem założyli La Bazę kilka lat temu. Trochę przy okazji, ale od początku robili to z pasją, aby każdy czuł się w bazie jak w domu, a w skałach miał mnóstwo radości ze wspinania. 

Po kilku sezonach zimowych w Hiszpanii znają najlepsze miejscowe wina i chętnie podpowiedzą, co warto robić na resta.

Agata

Wspinanie przeszkadza jej w rozwijaniu się w kitesurfingu, a kitesurfing we wspinaniu 😉 

Od kilku lat próbuje godzić te dwie pasje. Dzieli się swoją pozytywną energią w sezonie w Hiszpanii, latem na półwyspie.

Kiedyś była korpo-girl. Teraz wybitnie „optymalizuje” czas spędzony w skałach lub na desce.

W Bazie sprzeda „dziewczyńskie” patenty, poprzeszkadza podczas klarowania szpeju, i pocieszy „ojoja” w razie niepowodzenia na projekcie 😉

Kuba

Wspina się od ponad 8 lat, od początku wciągnął się we wspinaczkę po skale, a panel traktował jako konieczność. 5 lat pracy jako trener wspinania pozwoliło mu zrozumieć zawiłości techniki wspinaczkowej, a licencjat z wychowania fizycznego – metody na przekazanie ich innym wspinaczom. Odwiedził dziesiątki rejonów skalnych, przewspinał setki dróg, w tym ponad 20 dróg 8a lub trudniejszych. Wspinanie traktuje nie tylko jako sport, lecz także jako filozofię życia i sposób na dobrą zabawę 😉 Zaraża pozytywną energia. O wspinaniu może gadać w nieskończoność. 

Po kilku sezonach zimowych w Hiszpanii znają najlepsze miejscowe wina i chętnie podpowiedzą, co warto robić na resta.

Zobacz jak łatwo zaplanować wyjazd.

1. Wybierz miejsce wyjazdu
2. Zarezerwuj termin, podaj liczbę osób, kup bilety.
3. Wspinaj się z nami!

© 2022 LaBaza