Team

O nas

Przyjeżdżając do La Bazy spotkasz jedno z nas. Jesteśmy instruktorami wspinaczki. Każdy z nas wspina się na innym poziomie, ale każdy czerpie z tego ogromną radość i satysfakcję. Wszyscy znamy rejony niemal na pamięć, polecimy najlepsze wino, wspólnie zrobimy zakupy, polecimy okoliczne kawiarnie lub najlepszą restaurację. 

Kuba 

Wspina się od ponad 7 lat, od początku wciągnął się we wspinaczkę po skale, a panel traktował jako konieczność.
5 lat pracy jako trener wspinania pozwoliło mu zrozumieć zawiłości techniki wspinaczkowej, a licencjat z wychowania fizycznego – metody na przekazanie ich innym wspinaczom. Zwiedził dziesiątki rejonów skalnych, przewspinał setki dróg, w tym piętnaście 8a lub trudniejszych. Wspinanie traktuje nie tylko jako sport, lecz także jako filozofię życia i sposób na dobrą zabawę 😉

Paula
i Bartek

Uwielbiają spędzać czas w skałach. Bartek chciałby łoić wszystko co się da, Paula raczej podchodzi do wspinania rekreacyjnie i nie pogardzi też opalaniem w hiszpańskim słońcu. Oboje kochają koty, nie tylko te swoje 🙂 Uwielbiają psiaki, a szczególne miejsce w ich sercach zajęła Puczka od Adki i Kuby.
Razem założyli La Bazę kilka lat temu. Trochę przy okazji, ale od początku robili to z pasją, aby każdy czuł się w bazie jak w domu, a w skałach miał mnóstwo radości ze wspinania.
Znają najlepsze miejscowe wina i chętnie podpowiedzą, co warto robić na resta.