Strona główna 2023

LaBaza

Daj se luz. Daj się złapać..

..i przyjedź do La Bazy.
Przed nami 7. sezon na hiszpańskiej Costa Blanca. Możesz przyjechać do nas od 20 października 2023 do 5 maja 2024 roku.

La Baza to miejsce dla Was. To coś więcej niż hostel z opcją noclegu. To miejsce, gdzie na miejscu masz szpej, hiszpański klimat, opcję transportu, bogate wyposażenie i mnóstwo udogodnień.

Jesteśmy otwarci na grupy przyjaciół, homeworkingowców, wspinaczkowych singli i pary. Wszystkich, którzy chcą się wspinać i spędzić czas w swobodnym klimacie oraz fajnym towarzystwie.

Nieważne na jakim poziomie się wspinasz. Możesz robić drogi na poziomie “piątek” lub 8a (VI.5+). Na Costa Blanca nawspinasz się na maksa. Wystarczy, że asekurujesz i wspinasz się na "wędkę" lub na prowadzenie.

Jeśli nie masz partnera, to wpadaj do La Bazy solo – zawsze znajdziesz tu osobę na drugi koniec liny.

Aktualności o tym co dzieje się u nas, znajdziecie na naszym facebooku.

Dowiedz się więcej o Costa Blanca

Czym jest Labaza?

Klimatyczny dom-baza dla wspinaczy, w samym sercu niezliczonych sektorów legendarnej Costa Blanca, z idealnym zapleczem na dni restowe.

Wszystko, co potrzebne do bezstresowego wspinu w cenie: szpej, rekomendacja dróg, dojazdy pod skałę, oko doświadczonego wspinacza i ktoś na drugi koniec liny (jeśli przyjeżdżasz sam).

Luz i swoboda - przyjeżdżasz wtedy, kiedy chcesz (odbiór z lotniska też w cenie!), a atmosfera jest beztroska.

Co jeszcze warto wiedzieć?

  • zapraszamy od października do maja
  • wpadaj solo, ze wspinacokowym partnerem, albo całą paczką - jesteśmy otwarci na grupy przyjaciół, homeworkingowców, wspinaczkowych singli czy par. Wszystkich, którzy chcą się wspinać i fajnie spędzić czas
  • jeśli chcesz przyjechać z kimś, kto się nie wspina, też zapraszamy - w okolicy jest co robić! Plaża, szlaki turystyczne, gaje pomarańczowe, joga na dachu - nie da się nudzić
  • nieważne na jakim poziomie się wspinasz. Możesz robić drogi na poziomie “czwórek” i “piątek” lub 8a (VI.5+). Na Costa Blanca nawspinasz się na maksa
  • do najbliższych dużych sektorów mamy 5-10 minut samochodem
  • w okolicy mamy sklepy ze świeżymi produktami i wszyscy najczęściej sami gotują - jest pysznie i wesoło