3. sezon La Bazy wjechał

3. sezon La Bazy wjechał

Ruszyła nowa strona labaza.pl. Po liczbie rezerwacji widzimy, że nowa oferta i możliwości Wam się spodobały. Poniżej odkrywamy kolejne szczegóły Sezonu 3.

 • Będzie druga baza. W marcu odpalamy druga bazę w San Vito na Sycylii. Na stronie już pewnie mogliście doczytać co oferujemy. Prosto z Hiszpanii jedziemy tam z Paulą jednym samochodem, a na Costa Blanca zastąpi nas Kuba. Będzie on też w Hiszpanii opiekował się Wami od października do stycznia.
 • Zniżki na pobyt to chodliwy temat. O kasie nie lubimy gadać, więc w skrócie:
  10% taniej dla byłych gości od regularnej ceny jeśli przyjedziecie w co najmniej 2 osoby lub 5% dla „wspinaczkowych singli”, którzy też już u nas byli.
  Dla grup min. 4-osbowych również zniżka 10%.
  Zniżki się nie łączą. Tyle w temacie. Taniej już być nie może ?
 • Nowa baza w Olivie – co roku biliśmy się z myślami czy nie przenieść bazy poza Olivę, ale tu jest naprawdę optymalnie na ten moment. Tym bardziej, że będziemy mieć jeszcze większy dom, bliżej barów i restauracji a blisko plaży.
 • Nowe większe samochody. Volvo było super, ale okazało się za małym samochodem, więc teraz w La Bazie będą 2 auta: 7-osoby Ford Galaxy i 8-osobowy Volkswagen Caravella. Do tego mamy opcje na wypożyczenia, więc możemy przyjmować wycieczki szkolne ?
 • La Warsztat – kiedy chcesz, czyli przyjeżdżasz i w każdej chwili możesz wziąć udział w 4-dniowym warsztacie z techniki i taktyki w skale.
  Tu możemy na chwilę się zatrzymać. Pomysł warsztatów chodzi nam po głowie już jakiś czas, ale dopiero w te wakacje na jurze udało nam się wprowadzić go w życie. Sprawdzić czy nasz pomysł ma sens i czy Wy widzicie sens w nich uczestniczyć. No i okazało się, że odpowiedź brzmiała 2 razy TAK!
  Jedne La Warsztaty zrobiliśmy też z Tomkiem Przewoźnikiem i mamy nadzieję je powtórzyć jak najszybciej, czyli gdzieś na Costa Blanca. Będziemy informowali.
  Czujemy, że to dłuższy temat, więc go pociągniemy w osobnym wpisie.Najważniejsze, że La Warsztat na stałe wchodzi do oferty La Bazy!
 • Koszulka w cenie pobytu. Już ją widzieliście. Była do nabycia na czerwcowym zjeździe, na jurajskich warsztatach czy na Franken. Specjalnie zaprojektowana z motywem wspinacza na drodze Tai-chi na Olta i Penonem d’Ifach. Mamy nadzieję, że dla wszystkich starczy rozmiarów i najbardziej pożądanych kolorów. Oferta do wyczerpania ?
 • Nowy szpej i liny, które Wam wypożyczamy. W sumie wszystko jasne. Dbamy o to, abyście mieli do dyspozycji sprzęt w najlepszej jakości i w bardzo dobrym stanie. Część szpeju już przyszła. Część jest zamówiona m.in. w Trafo (polecamy nie tylko na zakupy).
 • La Refresher, czyli szybki jednodniowy kurs odświeżający, dla osób, które chcą sobie najpierw przypomnieć wszystko pod okiem instruktora, Kuby lub Bartka. Koszt to 100 zł, a cały wyjazd cieszycie się już tylko wspinaniem. Mamy nadzieję, że to będzie fajna opcja dla osób, które chcą sobie odświeżyć wiedzę i bawić się wspinaniem w hiszpańskim słońcu.
 • Nowe rejony. Bellus, Montesa, Alcalali, Marxuquera.. są świetne i dają ogromne możliwości, ale na Costa Blanca cały czas powstają nowe rejony oraz drogi. Na razie nie jest tam tłoczno. Chętnie Was tam zabierzemy, jeśli poziom dróg i warunki będą odpowiednie. A może wyskoczymy na cały dzień do Selli lub Guadalest? Porozmawiamy i zobaczymy na miejscu.

Wkrótce też napiszemy Wam więcej o:

– byciu bardziej eko
– niespodziance we wnętrzu La Bazy
– ubezpieczeniu

Foto: zachód słońca na plaży w Olivii.

© 2024 LaBaza