Powirusowe pitu pitu

Powirusowe pitu pitu

Po zawieruchach wirusowych (oby ostatnich) zaczynamy nowy sezon. Na polskiej jurze działamy w tym roku ze zdwojoną siłą. Kuba i Kamil również, bo otworzyli Rock Schoola a La Baza swoją drogą prowadzi warsztaty z techniki i taktyki wspinania w skałach oraz szykujemy się do kolejnego sezonu zagranicą. Odpaliliśmy dla Was nową stronę labaza.pl. Wspólnie z Wami cały czas chcemy się rozwijać. Po Waszych namowach otwieramy nowe kierunki. Nie w formie całosezonowej bazy, ale odpalamy Lotną, czyli Waszą druga bazę, która przez cały sezon będzie „krążyła” po Europie. Na początek Frankenjura (15-22 i 23-30 sierpnia). Wyjazd samochodowy, dzięki czemu macie świetną cenę (1300 zł w tym przejazd, nocleg i to co zawsze macie w La Bazie). W październiku wracamy do San Vito. Szczegóły poniżej. Wylatujemy 21 października z Wrocławia, ale możecie też wybrać się z nami 28 października lub od razu na 2 tygodnie. W listopadzie będziemy w Leonidio, więc jak widzicie macie gdzie z nami jeździć. A co z Costa Blancą? Wszystko po staremu. Jesteśmy tam od połowy października i tradycyjnie to Wy decydujecie kiedy i na ile przylatujecie. Adres naszej bazy się nie zmienia, a głównym rezydentem będzie Kuba. Dzięki nowej stronie rezerwacje będą łatwiejsze i prostsze. Wybieracie pokój, datę przyjazdu. Zaliczkę też możecie zrobić online. Prostsze? Z pewnością.

Ceny też się zmieniły…. będzie jeszcze taniej, bo cena zaczyna się od 1200 zł. Jak? Teraz to Wy decydujecie w jakim pokoju chcecie spać i kiedy przyjechać. Te 2 czynniki wpływają na to ile płacicie. W okresach, kiedy jest najwięcej rezerwacji cena będzie wzrastała. Nadal macie w cenie dokładnie to co zawsze: szpej, nocleg, transport z lotniska, rekomendację i opiekę instruktora, transport na miejscu, koszulkę, ubezpieczenie i mnóstwo zdjęć oraz pozytywnej energii 😊

W przypadku gdyby wirus miał wrócić i wyjazdy do Hiszpanii, Włoch, Grecji czy Niemiec nie będą możliwe, zwracamy Wam zaliczkę lub przenosimy na kolejny termin.

Na razie uciekamy do dalszego ogarniania rzeczywistości 😊

Fot. Puka i nowa Ady – Frankenjura 2019.

© 2024 LaBaza