Po sezonie, a może przed sezonem

Po sezonie, a może przed sezonem


Tagi: , , , , / 0 comments

Podsumowanie I sezonu

Chcemy Wam wszystkim podziękować za ten sezon. Rozkręcaliśmy się powoli, wręcz wakacyjnie (na początku to miały być właśnie wspinaczkowe wakacje dla nas połączone z goszczeniem pojedynczych „Was”), no i się rozkręciło. Fajnie się rozkręciło. Wy przyjeżdżaliście, wyjeżdżaliście, czasem wracaliście, ale chyba nie przesadzimy, że bardziej zadowoleni, niż zawiedzeni.

Gdyby nie Wasze opinie i to jak często nas polecaliście, pewnie byśmy się nie zdecydowali na kontynuowanie La Bazy. Dzięki Wam chcemy ją rozwijać, mimo, że za chwilę Paula zaczyna stałą pracę w Polsce (wygląda na to, że cały urlop pójdzie jej na pobyt w Hiszpanii 😉

Ale, tak jak już część (która była na Jurze) wie oficjalnie La Baza startuje ponownie w październiku tego roku i będzie trwała do końca kwietnia 2019. Odległe terminy i zobowiązania 😉 Nie będziemy w stanie osobiście Was gościć przez te 7 miesięcy, ale postaramy się być jak najdłużej to możliwe.

Poza nami w Hiszpanii odbierze Was z lotniska i ugości inna para przemiłych ludzi, którzy oczarowali nas swoją otwartością i jak odkryjecie mają o wiele więcej pozytywnych cech i umiejętności od nas. Jak wiecie La Bazę traktujemy jak dziecko, więc ani bazy, ani Was nie zostawilibyśmy bez należytej opieki i troski 😉 Zakres, który dostajecie przyjeżdżając do nas nie zmieni się, a nawet będziecie mieć o wiele więcej możliwości.

Nadal będzie kuchnia, nadal będzie (opcja) wieczornych dyskusji, wspólnego gotowania i picia wina. Zmieniamy jedynie chatę, na bardziej funkcjonalną. O wszystkim będziemy Was informowali przed startem sezonu, a do tego czasu jeszcze zrobimy nie jeden zjazd na Jurze 😊

Poza stałą La Bazą na Costa Blanca chcemy się rozwijać i organizować coraz więcej możliwości wspinania dla Was nie tylko w Europie. W samej Europie jest z 5-6 miejscówek, które chcemy obowiązkowo odwiedzić. W kilka z nich chcielibyśmy zabrać także Was. Wszystko w LaBazowym klimacie i w Waszym towarzystwie, które jest bezcenne. Będziemy Was o wszystkim informowali.

© 2024 LaBaza