Odpalamy po raz piąty

Odpalamy po raz piąty

Fajnie, że znowu możemy Was gościć. Już zapowiedzieli się nowi goście i stali bywalcy. Ruszamy 10 października i tradycyjnie będziemy do połowy maja 2022. Niezła historia. Fajnie, że wspólnie z Wami, Alicją i Kubą, udało się doturlać do 5 sezonu. Co się działo po drodze to już historia. Czas zobaczyć co Was czeka w tym sezonie

Nowa baza. Już skończona. Cała. Macie do dyspozycji 7 pokoi, 13 miejsc, 2 piętra, 2 tarasy, patio, szybki internet i po dwie: kuchnie, jadalnie, łazienki, salony. Zdjęcia chyba najlepiej oddają klimat bazy. A jest naprawdę fajnie i hiszpańsko.  

Standard – koniec z pokojami w garażu (trochę będzie nam brakowało tego hiszpańskiego luźnego podejścia ;). Cały dom jest po remoncie, częściowo kapitalnym. Jakieś drobiazgi zostawiliśmy sobie na przyszły rok. Chcemy stale udoskonalać La Bazę i czynić ją coraz bardziej “zieloną”. Jak macie pomysły, to przekazujcie Kubie lub Bartkowi.

Palma de Gandia – czujemy się tu coraz lepiej i chyba nie mogliśmy wybrać dla Was lepszej, bardziej walencjańskiej, bezpretensjonalnej i spokojnej miejscowości. Mamy super sąsiadów, którzy jeśli dajecie radę po hiszpańsku, to chętnie pogadają z escaladores polacos. 5 minut na piechotę macie 2 markety spożywcze, 2 piekarnię, aptekę, bankomat, tabacos i 2 bary. 

System rezerwacyjny i podgląd wszystkich pokoi. Teraz to Wy wybieracie, w jakim pokoju chcecie spędzić wyjazd, zależnie od ceny i aranżacji. jesteśmy ciekawi Waszej opinii o nowych pokojach na parterze, szczególnie o Bovedinie 😉 

Na miejscu czeka Was sporo niespodzianek, które mamy nadzieję, że poczujecie się jak u siebie 😉

Wiemy, że nie przyjeżdżacie siedzieć w bazie, a cisnąć w skałach. Mamy dla stałych gości nowe sprawdzone sektory. O kilku z nich już pisaliśmy na fb. Tradycyjne, duże sektory cały czas się powiększają. 

Kuba przywiózł 2 crash pady, więc wiecie co to znaczy 😉 

Koniec rozpisywania się. Wpadnijcie w tym sezonie i sami zobaczcie. Dajcie sobie luz 🙂

© 2024 LaBaza