Wasz plan wyprawy do Hiszpanii

Przylot
Polski najlepiej do Hiszpanii przylecieć. Do Walencji najlepiej dostać się samolotem z Krakowa w każdą niedzielę lub środę. Możecie przyjechać do nas na 7, 10 lub 14 dni. Podobnie z Warszawy. Możecie wylecieć i wrócić w poniedziałek oraz czwartek. Możecie też przylecieć do Alicante z Gdańska i Warszawy. Z Berlina loty są we wtorki i czwartki. Jest jeszcze Castellon oddalony od naszej bazy o jakieś 170 km, ale możemy Was stamtąd odebrać (za dodatkowe 10 EUR). Najlepsze połączenia na to lotnisko macie z Poznania.

Pobyt
W zależności o której przylecicie i jak bardzo będziecie spragnieni wspinania, możecie albo spędzić pół dnia na rozwspinie w jednym z pobliskich sektorów lub na chill’oucie (na przykład na zwiedzaniu Walencji, oceanarium albo plażowaniu). Wieczorem robimy tradycyjną hiszpańską kolację z paella lub torilla des patatas. Ustalamy ile, jak i w które dni chcecie się wspinać i na jakim poziomie. Bierzecie swój szpej, z którego będziecie korzystać przez cały wyjazd. Proponujemy Wam najlepsze sektory dostosowane do prognozy. Każdego dnia staramy się wyjeżdżać o 9-10 i wracamy na obiad koło 18 – 19. Wieczorem możecie wyskoczyć do baru lub na spacer po Denii, Gandii lub Olivi. W kolejnych dniach (rekomendujemy w tym czasie co najmniej 1 dzień restu) zwiedzamy kolejne rejony lub okupujemy Wasz ulubiony. Ostatniego dnia odwozimy Was na lotnisko lub jeśli jeszcze chcecie pozwiedzać Walencję to do centrum miasta.

Shape2 Shape2

Cena

7 dni w La Bazie to 1150 zł. W tej cenie macie transport z/do lotniska, nocleg w bazie (pościel i ręczniki), szpej (poza butami wspinaczkowymi) oraz przewodniki. 10 dni pobytu kosztuje 1350 zł. Przy dłuższych pobytach i większych grupach niż 5-6 osób, napiszcie do nas na labaza@gmail.com, postaramy się dla Was wszystko ogarnąć. Możecie skorzystać z zaproponowanych poniżej terminów lub zaproponować swoje daty. Ceny biletów lotniczych zaczynają się od 59 zł (z Poznania do Castellon). Sprawdźcie sami: ryanair.com i www.wizzair.com. Uwaga: 1 listopada 2018 roku zmieniają się zasady przewozu bagażu podręcznego w Ryaniar. Sprawdźcie szczegóły.

O Walencji Shape2

Terminy sezonu 2018/19

Przykładowy plan pobytów 7-dniowych (możliwe wydłużenie pobytu lub przylot w inny dzień tygodnia). Ruszamy 2 listopada i jesteśmy dla Was do 8 maja. Podane terminy są orientacyjne.
Do Walencji najlepiej dostać się samolotem z Krakowa (w każdą niedzielę lub środę) lub z Warszawy możecie wylecieć i wrócić w poniedziałek oraz czwartek. Są też loty z Gdańska do Alicante (2 razy w tygodniu) i Poznań – Castellon (w środy i soboty). Terminy lotów znajdziecie na stronach linii lotniczych. Do szukania najlepszych połączeń polecamy wyszukiwarkę azair.com

Shape2 Shape2
Zapisz się
Zadzwoń (+48) 607 063 243
lub napisz do nas za pomocą formularza.

Wstępnie określ jaki termin przyjazdu Cię interesuje. Odpowiemy tak szybko jak się da.